ЛЬВІВ ПРИЙМАВ XXVI ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОЙОВОГО ГОПАКА.

Автор: В.Гривнак.

ГОПАК6-7 травня місто Лева приймало XXVI Чемпіонат України з Бойового Гопака. Помірятись силами з’їхалось близько 400 спортсменів з України та Польщі. В ньому брали участь і учні ШГБ"Вовки Тустані". Наші хлопці завоювали  2 срібні  медалі,а саме у змазі Забава:Гривнак Андрій, Гривнак Ярослав.

Детальніше: ЛЬВІВ ПРИЙМАВ XXVI ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОЙОВОГО ГОПАКА.

БОЙОВОМУ ГОПАКУ - НАДАНО СТАТУС НАЦІОНАЛЬНОГО ВИДУ СПОРТУ.

Автор: В.Гривнак

школа"Метою законопроекту є необхідність визначення на законодавчому рівні поняття національних видів спорту, тому що більше ніде, як в Україні, ці види спорту не розвиватимуться”

1-2 квітня у Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з Бойового Гопака, який зібрав понад 350 учасників різного віку.ШБГ "Вовки Тустані"представляло 6 козаків,які завоювали одну срібну і одну бронзову нагороду,а саме у змазі Забава II і III місце вибороли - Гривнак Андрій та Гривнак Ярослав.

Детальніше: БОЙОВОМУ ГОПАКУ - НАДАНО СТАТУС НАЦІОНАЛЬНОГО ВИДУ СПОРТУ.

ШКОЛА БОЙОВОГО ГОПАКА "ВОВКИ ТУСТАНІ" ВІДНОВИЛА ТРЕНУВАННЯ.

Автор: Administrator

вовки тустані

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школа Бойового Гопака "Вовки Тустані" запрошує всіх бажаючих на тренування.

Детальніше: ШКОЛА БОЙОВОГО ГОПАКА "ВОВКИ ТУСТАНІ" ВІДНОВИЛА ТРЕНУВАННЯ.

ІСНУВАННЯ - БОРОТЬБА,ЖИТТЯ - ЛАНЦЮЖОК ПЕРЕМОГ...

Автор: Луїс Рівера.

вовкВовк - єдиний із звірів, який може піти в бій на більш сильного супротивника. Якщо ж він програв бій, то до останнього подиху не відводить від ворога очей….

Існування – боротьба, життя – ланцюжок перемог, а щоб перемогти сильнішого супротивника, примусь його повірити, що він слабший за тебе…

«Жалість до себе вбиває швидше, ніж куля. Лисиця, потрапивши в капкан, відгризає собі лапу. Птах летить на південь, незважаючи на втому і жахливі мозолі під крилами ... Природі невідомі жалість і поблажливість. Якщо хочеш жити - навчися зневажати життя. Якщо хочеш перемагати - навчися зневажати біль. Якщо хочеш бути всім - навчися самозречення і самозаперечення. Хто відмовився від себе, робить крок до себе…», « Людині дано не так багато - надії, сподівання і мужність ...». "Є тільки ті, хто бореться" Луїс Рівера.

Детальніше: ІСНУВАННЯ - БОРОТЬБА,ЖИТТЯ - ЛАНЦЮЖОК ПЕРЕМОГ...

© ШБГ "ВОВКИ ТУСТАТІ". Усі права застережено.

Joomla theme